| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 78.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 509 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GTF744BLPED |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 78.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 509 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 379 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 130 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 280 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084533951 |















