| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 143.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 204 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRT294FGE01 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 143.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 163 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 41 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 219 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6954903815640 |










