| ВИСОЧИНА | 177.80 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 271 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BCSA 285 K4SN |
| ВИСОЧИНА: | 177.80 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 271 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 193 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 78 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 225 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842379376 |














