| ВИСОЧИНА | 200.12 см |
| ШИРИНА | 91.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 522 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | ECBNe 8872 |
| ВИСОЧИНА: | 200.12 см |
| ШИРИНА: | 91.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 522 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 363 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 160 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 339 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9005382270936 |















