| ВИСОЧИНА | 81.90 см |
| ШИРИНА | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 127 L |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | URd 3600 |
| ВИСОЧИНА: | 81.90 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 127 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 127 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 74 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| EAN | 9005382258279 |























