| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 245 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | KFN7774D |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 245 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 175 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 70 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 207 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516379386 |













