| ВИСОЧИНА | 85.80 см |
| ШИРИНА | 142.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 440 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FH43EAW |
| ВИСОЧИНА: | 85.80 см |
| ШИРИНА: | 142.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 440 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782813504 |







