| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 111.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 300 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCE 301 E |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 111.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 300 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 232 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6930265323214 |











