| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 111.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 300 L |
| LOCK | Yes |
| LIGHTING | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HCE 301 E |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 111.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 300 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 232 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6930265323214 |












