| HEIGHT | 85.80 см |
| WIDTH | 124.30 см |
| DEPTH | 74.60 см |
| NET VOLUME | 372 L |
| LOCK | Yes |
| LIGHTING | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FH37DAW |
| HEIGHT: | 85.80 см |
| WIDTH: | 124.30 см |
| DEPTH: | 74.60 см |
| NET VOLUME: | 372 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 204 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782865909 |









