| HEIGHT | 82.50 см |
| WIDTH | 141.60 см |
| DEPTH | 75.00 см |
| NET VOLUME | 418 L |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRC564FEE01 |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| WIDTH: | 141.60 см |
| DEPTH: | 75.00 см |
| NET VOLUME: | 418 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBERS OF BASKETS: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6940461936446 |








