| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 141.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 75.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 418 L |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRC564FEE01 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 141.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 75.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 418 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461936446 |








