| ВИСОЧИНА | 85.80 см |
| ШИРИНА | 124.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 372 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FH37DAW |
| ВИСОЧИНА: | 85.80 см |
| ШИРИНА: | 124.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 372 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 204 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782865909 |







