| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ECAM290.51.B |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 13 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1800.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 140.0 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 9.40 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.800 kg |
| EAN | 8004399027039 |














