| МОЩНОСТ | 1550.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2000.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | PERFECTION 860 CP853D15 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1550.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 5 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 250 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 15 ЧАШИ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАНАТА ЗА МЛЯКО: | 1000.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 150.0 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 17 |
| ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ: | 10 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА: | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ: | Да |
| ТИП ДИСПЛЕЙ: | LED |
| WI-FI: | Да |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 395.00 мм |
| ШИРИНА: | 285.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 480.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 12.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 17.000 kg |
| EAN | 3016661165924 |















