| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | MINI ME KP123B10 |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| МОЩНОСТ: | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 800.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 296.00 мм |
| ШИРИНА: | 257.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 165.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.450 kg |
| EAN | 10942225041 |













