| ТИП КАПСУЛИ | NESPRESSO |
| МОЩНОСТ | 1400.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1000.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | NESPRESSO |
| МОДЕЛ: | LATTISSIMA ONE БЯЛ |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESPRESSO |
| МОЩНОСТ: | 1400.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1000.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 256.00 мм |
| ШИРИНА: | 324.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 154.00 мм |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.150 kg |
| EAN | 7630039609764 |














