| ТИП КАПСУЛИ | TCHIBO |
| МОЩНОСТ | 1250.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| Марка | TCHIBO |
| МОДЕЛ: | PURE + WH + 6X10 КАПСУЛИ |
| ТИП КАПСУЛИ: | TCHIBO |
| МОЩНОСТ: | 1250.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 800.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 15.4 см |
| ВИСОЧИНА: | 119.00 мм |
| ШИРИНА: | 337.00 мм |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.500 kg |
| EAN | 4061445329824 |





















