| МОЩНОСТ | 1100 W |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА | 1.5 Л |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| МОЩНОСТ | 1100.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ | 240 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1500.00 ml |
| АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ НА ВОДА | Не |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | TKM 8961 B |
| ТИП: | За турско кафе |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА: | 1.5 Л |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | TKM 8961 B |
| МОЩНОСТ: | 1100.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ: | 240 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1500.00 ml |
| АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ НА ВОДА: | Не |
| ФУНКЦИЯ РАЗБЪРКВАНЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | МЕДЕН |
| ВИСОЧИНА: | 228.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 215.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.200 kg |
| EAN | 8690842275470 |







