| MAX POWER | 1100 W |
| WATER TANK CAPACITY | 1.5 Л |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| POWER | 1100.00 W |
| COFFEE JUG CAPACITY | 240 |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| AUTO WATER FILLING | No |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | TKM 8961 B |
| TYPE: | Turkish coffee |
| MAX POWER: | 1100 W |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.5 Л |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | TKM 8961 B |
| POWER: | 1100.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | METAL |
| COFFEE JUG CAPACITY: | 240 |
| WATER TANK CAPACITY: | 1500.00 ml |
| AUTO WATER FILLING: | No |
| SHUFFLE FUNCTION: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | МЕДЕН |
| HEIGHT: | 228.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| DEPTH-MM: | 215.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.200 kg |
| EAN | 8690842275470 |







