| МОЩНОСТ | 175.00 W |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GX332810 |
| МОЩНОСТ: | 175.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.170 kg |
| EAN | 3016661172649 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 175.00 W |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GX332810 |
| МОЩНОСТ: | 175.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.170 kg |
| EAN | 3016661172649 |