| POWER | 175.00 W |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | GX332810 |
| POWER: | 175.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.170 kg |
| EAN | 3016661172649 |







i
"" Today
| POWER | 175.00 W |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | GX332810 |
| POWER: | 175.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.170 kg |
| EAN | 3016661172649 |