| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | ZELMER |
| МОДЕЛ: | ZCG7425 |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 5908269347292 |








| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | ZELMER |
| МОДЕЛ: | ZCG7425 |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 5908269347292 |