| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZCG7425 |
| POWER: | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| EAN | 5908269347292 |








| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZCG7425 |
| POWER: | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| EAN | 5908269347292 |