| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SMK150E |
| POWER: | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.70 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782069109 |







i
"" Today
| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SMK150E |
| POWER: | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.70 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782069109 |