| POWER | 200.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | MC0470 |
| POWER: | 200.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.10 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.845 kg |
| EAN | 8422160046971 |







i
"" Today

| POWER | 200.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | MC0470 |
| POWER: | 200.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.10 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.845 kg |
| EAN | 8422160046971 |