| МОЩНОСТ | 200.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | MC0470 |
| МОЩНОСТ: | 200.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.10 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.845 kg |
| EAN | 8422160046971 |







i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 200.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | MC0470 |
| МОЩНОСТ: | 200.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.10 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.845 kg |
| EAN | 8422160046971 |