| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | AROMATIC II |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.933 kg |
| EAN | 8414234085030 |







i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | AROMATIC II |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.933 kg |
| EAN | 8414234085030 |