| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SMK150E |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.70 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782069109 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SMK150E |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.70 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782069109 |