| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | SDCS2/64 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617298697 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | SDCS2/64 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617298697 |