| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 32GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726089 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 32GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726089 |