| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726096 |



i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726096 |