| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | SDCS3/64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617348408 |





| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | SDCS3/64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617348408 |