| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS3/64GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617348408 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS3/64GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617348408 |