| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS3/256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| READ SPEED: | ДО 150 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617348507 |





i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS3/256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10, UHS-I,U1,V10,A1 |
| READ SPEED: | ДО 150 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617348507 |