| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | SDXC/64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 90 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942440840 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | SDXC/64GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 90 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942440840 |