| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | SDXC UHS-1/128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 90 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942440857 |





i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | SDXC UHS-1/128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 90 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942440857 |