| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726102 |



| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-TF-C1 SDXC 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 92 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726102 |