| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 64GB 170MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | А2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 170 MB/S |
| EAN | 619659193409 |





i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 64GB 170MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | А2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 170 MB/S |
| EAN | 619659193409 |