| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 256GB 190MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 190 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659188504 |



i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 256GB 190MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 190 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659188504 |