| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 128GB 190MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | А2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 190 MB/S |
| EAN | 619659188450 |





i
"" до 4 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME 128GB 190MB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | А2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 190 MB/S |
| EAN | 619659188450 |