| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME 128GB 190MB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | А2 |
| READ SPEED: | ДО 190 MB/S |
| EAN | 619659188450 |





i
"" in 4 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME 128GB 190MB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | А2 |
| READ SPEED: | ДО 190 MB/S |
| EAN | 619659188450 |