| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME 256GB 190MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 190 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659188504 |



i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME 256GB 190MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 190 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659188504 |