| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | APACER |
| МОДЕЛ: | R100 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712389920904 |









i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | APACER |
| МОДЕЛ: | R100 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712389920904 |