| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | APACER |
| MODEL: | R100 128GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712389920904 |









i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | APACER |
| MODEL: | R100 128GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712389920904 |