| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | APACER |
| MODEL: | R100 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712389920928 |









| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | APACER |
| MODEL: | R100 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712389920928 |