| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | HS-TF-C1 SDXC 32GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 92 MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726089 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | HS-TF-C1 SDXC 32GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 92 MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726089 |