| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | HS-TF-C1 SDXC 64GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 92 MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726096 |



i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | HS-TF-C1 SDXC 64GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 92 MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726096 |