| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME PRO 1TB 200MB V30 |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 1000 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| EAN | 619659188641 |





i
"" Днес
| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXTREME PRO 1TB 200MB V30 |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 1000 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| EAN | 619659188641 |