| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SD CARD ULTRA |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120 MB/S |
| EAN | 619659183813 |



i
"" Днес
| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SD CARD ULTRA |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120 MB/S |
| EAN | 619659183813 |